טיפים לשיפוץ דירות ובתים

תשכחו מייעוץ מקצועי בזול והשתמשו בכרטיסי מתנה לפרויקטים שונים, אסביר כיצד לבצע שיפוץ תקציבי של דירות ולהוזיל עלויות כך שתוכלו להשיג את שטח החלומות שלכם מבלי לשבור את הבנק. פוסט זה יתמקד בכמה מהטיפים והטריקים האהובים עלי להשלמת שיפוץ בבית משלך, בין אם זה בדירה, בבית או אפילו בחדר במלון.

המדריך לשיפוץ נכסי השכרה

המסביר כיצד להחליט אם להיכנס לבית סוכן נדל"ן ולקנות אותו. המשך לקרוא כדי לדון מהם פרויקטים בסיסיים של בנייה שיכולים להקל על מכירת הדולרים העליונים. לפני שתתחיל בשיפוץ הגדול של הבית שלך, עליך לשקול את שלושת הדברים האלה לפני השיפוץ הגדול של הבית שלך, בין אם בדירה, בבית או אפילו בחדר במלון. התמקדו בהשגת תשואה טובה על השקעתכם והתמקדות בעלויות – אפשרויות יעילות לתשואה הטובה ביותר האפשרית.

כדי לעזור לך לקבוע כמה אתה צריך לבית שלך, שקול מה צריך לשפץ לפני שאתה בודק את שכר הדירה. וודאו שיש לכם את כל האישורים הנדרשים על מנת להבטיח כי מדובר בשיפוץ חוקי והשתמשו בשיטות חסכוניות ויקרות להעלאת ערך הדירה. בדקו את דירתכם ובקשו ממך מנהל הנכסים לבדוק זאת עבורכם.

כמעט כל שיפוצי הדירות בניו יורק מאושרים על ידי Co-op Condo Boards

כלומר תצטרך לספק את תוכנית הקומה המוצעת שלך לחברת הניהול. לוחות קואופרציה נוטים להיות מחמירים יותר מאשר דירות ובהחלט יכולים לשבש את תוכניות השיפוץ שלכם. מה עליך לשאול לפני שתחליט לקנות בניין דירות?

הייתי ממליץ לך לפנות לייעוץ ממומחה לפני שתקבל החלטות גדולות לגבי קנייה או שיפוץ דירה, אך הייתי מציע לך לעשות זאת.

אנשי מקצוע אלה יכולים לעזור לכם למצוא ולסקר דיירים, לבצע תיקונים נחוצים ולנקות את הנכס עבור הדייר.

שמירה על תקציב ושיפוץ המרחבים החשובים ביותר לקונים פוטנציאליים ברחוב יכולים לעזור לכם להעלות את ערך הבית שלכם בצורה עצומה

החל משיפוצים קטנים תוכלו לראות מה אתם באמת רוצים לעשות לפני שאתם משפצים את דירתכם או לוקחים על עצמכם יותר מדי בבת אחת. אם אתה מבצע את הצעדים הבאים לשיפוץ באיכות גבוהה, אתה יכול למשוך את הדייר הנכון, להרוויח יותר ממכירות או פשוט לאהוב את הבית שאתה גר בו. לפני שינויים גדולים בדירה, אתה יכול לעבוד על פרטים קטנים של הדירה שעובדים באותה מידה. נו.

אם אינכם מנוסים בשיפוצים נרחבים

עדיף לקנות נכס להשכרה שדורש רק שיפורים קוסמטיים. אם אינך נוח או אין לך קבלן מהימן, כדאי לך לשקול נכסים שדורשים תיקוני יופי, כגון החלפת משטחים ומתקנים סניטריים, או נכסים להשכרה עם הרבה מקום שזקוק לשיפוץ גדול, כמו מטבח חדש, חדר אמבטיה, או סלון.

אם אתה רוצה יותר מקום ממה שדירה או דירה יכולים להציע

תוכל למצוא בית להשכרה זמני בקרבתך. אם יש לך נשות, כדאי לך לשקול דירת חדר שינה אחד עם גינה קטנה או דירת שני חדרים. שיפוץ הדירה שלכם עוזר גם אם תחליטו למכור את הדירה שלכם ותבקשו מבעל הבית שכר דירה מופחת כדי לשפר את הדירה. הקפידו לתכנן מראש ולא לבזבז את הכסף על תוספות הדרושות לכם לשהייה בדירה במהלך השיפוץ, כמו שכר דירה, שירותים והוצאות אחרות.

כאשר תשפץ את ביתך לחלוטין

תצטרך לתכנן תוכנית קומה חדשה, לבנות הרחבה, להסיר קירות, לשדרג צינורות חשמל וסניטריים, לתכנן ולשדרג את מיזוג האוויר ולעצב את תוכנית הקומה החדשה. ערכו רשימת מטלות לפני שאתם מתכננים לשפץ את הבית או הדירה וחלקים אחרים של הבית והמבנה.

אם אתה מכיר את "הרוח" של השוק שלך

תוכל לקבל החלטות על שיפוצים בקלות ולהשכיר את היחידה שלך במחיר מעולה. לדעת מה יש לשוק שלך להציע הוא המפתח לוודא שאתה מושך את הדיירים הטובים ביותר ויכול להיות שוכר טוב עבור הדירה החדשה שלך או דירה או בניין דירות שלך.

מחקר לפני שתתחיל לעבוד כדי שתבין טוב יותר למה לצפות לפני, במהלך ואחרי השיפוץ שלך. צפו בסרטוני ההדרכה שלנו כדי ללמוד עוד על אופן שיפוץ הדירה או הדירה שלכם.

עיין בסיור הדירות בשיקגו בשכונה לטיפים כיצד לבחור את העיצובים המתאימים לחלקים שונים בביתך. התקנת רצפות מודרניות ויפות היא אחד מרעיונות השיפוץ הטובים ביותר שנוכל לחלוק איתכם.

אתה יכול להשיג הרבה על ידי בחירה בדרך הנכונה לשיפור איכות החדר בדירתך

מטבח אלגנטי ומודרני יכול להעלות משמעותית את ערך הדירה, שלא לדבר על איכות החיים שלה. השקיעו במשטח חדש: אם אתם יכולים להרשות לעצמכם, משטחי גרניט חדשים יעניקו למטבח שלכם, או אפילו את כל הבית שלכם, מראה משופץ טרי. לדירות רבי הקומות בשיקגו מבצעים רבים וטובים על דלפקי גרניט, אך עליכם להשקיע בהם.