מה עדיף – הרחבת דירה או מעבר לחדשה? בעד ונגד כל אחת מהאפשרויות

יותר ויותר אמריקאים שוכרים או שוכרים, על ידי מעבר לשכונה או לעיר אחרת אם הם לא קשורים למשכנתא. שכר הדירה העולה מתמיד בארה"ב ובאזורים אחרים בעולם מחייה את הקריאות להארכה או לחקיקה של תקנות בלמי השכירות בערים כמו ניו יורק, לוס אנג'לס וסן פרנסיסקו.

דיירים רבים נהנים מהיכולת לעבור לגור בשכונה בתום שכירותם

מיקומים שונים מציעים סוגים שונים של דיור, כגון מתחמי דירות, בתים עירוניים ובתי מגורים משותפים. אם יש לך יחידה בחינם זולה יותר מהיחידה הנוכחית של הדייר שלך, אתה מציע להם את האפשרות לעבור לגור באותה יחידה ולהציע יחידה גדולה יותר. או אם התמזל מזלכם שיש לכם דירה גדולה יותר, הודיעו לדיירים שלכם שיש להם אפשרות לעבור לאחת מהדירות הגדולות יותר ובדקו האם הם מוכנים לעבור לשם במקום זאת.

לדוגמא

תוכלו להשכיר את הדירה בשכירות משנה, לעזוב את הדירה ולהמשיך לשלם את שכר הדירה עד שבעל הדירה ימצא דייר חדש. אם אתה מעדיף את אפשרות ההשכרה לטווח קצר ותן לבעל הבית שלך לדעת שאתה עוזב בסוף חוזה השכירות שלך, יהיה לך קל. להלן מספר דרכים לבטל את חוזה השכירות ולבטל אותו אם אינך יודע את האפשרויות שלך, אך הן פועלות רק אם הדייר שלך בוחר בכך. אם אתה מפר את חוזה השכירות, בצע את הצעדים כאן, ואם בסופו של דבר בעל הבית שלך מצהיר בעל פה כי השכרת משנה היא האפשרות היחידה, פשוט בצע את האפשרות 2 לעיל.

אם משא ומתן עם בעל הבית שלך אינו אופציה עבורך

נקט בצעדים כדי להבטיח את בריאותך ובטיחותך בזמן שאתה מחפש בית חדש ועבר דירה. אם אתה מתקשה לשלם את שכר הדירה שלך ועומד לסיים את השכירות שלך, קח את הזמן כדי להבין את האפשרויות שלך. האם אתה חוסך בעלויות הובלה או שהיית מעדיף לחופש לבחור ממגוון תוכניות קומה ורעידות זמינות לעבור?

אם יש לך יותר כסף ואתה רוצה לקבל מספר מקורות הכנסה בנכס

בניין דירות הוא אפשרות טובה עבורך. אם אתה מוכן לעזוב את הדירה שלך, אתה יכול לחסוך לעצמך קצת צרות על ידי חיפוש דירות במתחם קיים. עלינו להראות לך כמה סוגים שונים של נדל"ן ולהתחיל מהאזור שאתה רוצה לגור בו.

אלה דירות ושכירות אופייניות הזמינות במחירי שכירות משתנים, כגון השכרה לטווח קצר, דירות חדר שינה אחד. והשכרות לטווח קצר.

לשוכרים אפשרות לקבל דיור בר השגה בתום שכירותם

אם דייר מקבל העלאה או מחפש שכר דירה טוב יותר, הם יכולים להציע למודרניזציה של דירתם בתמורה לעלייה קלה בשכר הדירה. תוכלו גם להציע שדרוג של הדירה במחיר שכירות מוזל, בתקווה שהחכירה תוארך. הדיירים יכולים להפחית את שכר הדירה שלהם כאשר הם עוברים עבודה, ולהפחית את הכנסותיהם, וניתן להציע להם לעבור לדירה זולה יותר אם יש להם מקום פנוי.

בהתאם למצב שהם נקלעים לרכושם

בעלי הדירות ומנהלי הנכסים יכולים לעשות פשרות מסוג זה מראש, כלומר שכר דירה נמוך יותר. אם שכירות מורחבת או שנחתם חדש, יתכן שבעל הדירה יפחית את דמי השכירות, יאבד דייר או ימצא שכר חדש. אתה יכול גם להראות שאתה יציב כלכלית על ידי מתן אפשרות למשכיר שלך לשלם שכר דירה מראש למספר חודשים, מה שחוסך לו כסף במחזור אם יש לו חוזה שכירות ארוך יותר.

אם אין לך הרבה כסף להשקעה ורוצה לנצל דמי שכירות גבוהים יותר ותזרים מזומנים יותר מאשר בית חד-משפחתי

עדיף לבנות את תיק הבתים החד-משפחתיים שלך. זה יוכיח שיש לך את האמצעים לשלם דמי שכירות גבוהים יותר, ו עד שקניתם יותר מהם, הייתם מייצרים יותר את תזרימי המזומנים שלכם. אם הפחתת שכר הדירה בסך 50 $ לחודש תוביל את הדייר להישאר, אך אתם מוציאים יותר כדי למלא את המשרה הפנויה, אז אולי זה לא כדאי. הוצא פחות על שכר דירה, חסוך יותר בפרויקטים עתידיים והשקיע בהשקעות אחרות.

אם ברצונך לקנות בית או דירה

בדוק את Immobilienanzeigen עבור הבית הבא שלך או נכס להשקעה. גוון את התיק שלך כדי ליהנות מחשיפה. לשווקים עם תזרים מזומנים וביקוש גבוהים יותר, תוך הגנה מפני גורמים אחרים שישפיע על הכנסות השכירות שלך. עיין במדריך שלנו להשקעה בעשר אפשרויות ההשקעה הפופולריות ביותר באוסטרליה כדי לראות איזו מהן עשויה להיות הטובה ביותר עבורך. ראה כיצד אנו יכולים לעזור לך בבניית תיק בתים, דירות ואפשרויות אחרות לרכישה והשכרת נכסים בקנדה ובאוסטרליה כדי לראות כיצד תוכל ליצור לעצמך את אפשרויות ההשקעה הטובות ביותר.

כתיבת תגובה