שיפוץ אולמות אירועים

מלון ארבע העונות יוסטון הודיע על השלב הבא של השיפוץ, אשר יעצב מחדש באומץ והרחיב את אולמות האירועים של שני אולמות האירועים הגדולים במלון בברדנטון, פלורידה. עם לוחות קיר עשירים, תקרות שווא צבועות בלבן, תאורת דאונטל שהותקנה לאחרונה, וילונות ספיגה אקוסטיים, ותחושה של אלגנטיות פלורידה מעודנת ועתיקה, אולמות האירועים הגדולים של PIER 22 צופים פני עתיד ומביאים בידור חדש ומלהיב לברדנטון. באזור.

PIER 22 "אולם הנשפים הגדול מארח אירועים עטורי פרסים כגון פסטיבל הסרטים הבינלאומי השנתי של ברדנטון ויריד מדינת פלורידה

החדר הקטן יותר יכול להכיל עד 20,000 מטרים רבועים לאירועים פרטיים ומציע אווירה אינטימית ואינטימית יותר מאולם הנשפים הגדול בארבע העונות.

השלב השני של השיפוץ, שאמור להסתיים בהמשך השנה, יגדיל את יכולת אולם האירועים לעד 600 אורחים בסגנון קבלה.

הביניים הקיימים של אולם האירועים יעברו מודרניזציה ויצוידו בתערוכות היסטוריות על התפתחות מוזיאון המלון

השיפוץ כולל גם אלמנטים מקומיים, כולל יצירות אמנות שמספק מכון ניו המפשייר לאמנות לתערוכות בתי מלון. מלון רדיסון מנצ'סטר עובד גם עם האגודה ההיסטורית של מנצ'סטר, שמסובבת חפצים היסטוריים, כולל אופניים היסטוריים.

פרויקט השיפוצים הדו-שלבי של חדרי הישיבות יחל באביב 2020 וכולל הרחבת חדר הישיבות עם אולם אירועים חדש

תאורה ותאורה חדשים, חידוש הקירות הפנימיים והחיצוניים של חדר הישיבות. והתקנת רהיטים חדשים. היבט בולט נוסף בשיפוץ הוא התקנת תקרה תלת מימדית מורכבת המותקנת בקומה השנייה ליד הלובי הראשי בסגנון מודרני ומודרני של טקסס. השיפוץ משתרע על פני שטח של 12,000 מ"ר בסך הכל, כאשר גם הסגנון המודרני וגם הסגנון הטקסני מעניקים כבוד.

העיצוב המחודש של אולם האירועים כולל טכנולוגיה המאפשרת לעובדים לשנות את צבע הנברשות על פני כל ספקטרום הקשת

"אומר קריפר, אדריכל חדרי הישיבות החדשים והמעצב הראשי של הפרויקט. השיפוץ הנוכחי היה נועד להביא את הבניין ההיסטורי למאה ה -21 עם האדריכלות ההיסטורית שלו, העיצוב המודרני והמתקנים המודרניים שלו. ל- KRIpper היסטוריה ארוכה של תכנון שיפוצים למבנים היסטוריים, כולל שיפוצים בבניינים בניו יורק, לוס אנג'לס וושינגטון הבירה — באתר הנופש יש שתי סוויטות חדשות שיכולות לשמש גם כסוויטות אירוח לקבוצות, והחלל הוגדר מחדש ליצירת חדר ישיבות חדש לפגישות עסקיות ואירועים פרטיים לעובדים ואורחים.

לאלו מחפשים משהו מהנה וייחודי, חדר הגביע מציע באולינג, ביליארד וטניס שולחן בנוסף למשחקים. בארבע העונות יש גם מגוון אפשרויות לפגישות בחוץ באינטימה. בריכת הגג.

ממוקם בלב העיר, מתחת לנברשות נוצצות, הוא מציע שפע של מקום לכל המסיבה. חדר האירועים שופץ ומציע שירותים מודרניים ליום הגדול. תוכלו לבחור בין טרקלין באוויר הפתוח, חדר אוכל פרטי וטרסה חיצונית עם נוף לעיר.

הנהלת JPA ביצעה שיפורים אחרים, כולל שיפוץ הלובי והביניים, כמו גם התקנת מזרנים, רהיטים וטיפולי חלונות חדשים בחדרי האירוח. התחזוקה של כל הפריטים החדשים כוללת תאורה חדשה, תאורה ותאורה כמו גם ריהוט וריהוט חדשים.

בניין קלארק שבמרכז העיר

שהיה ריק מזה עשרות שנים, יכול היה להפוך לשטחי משרדים, אך עדיין מתוכנן לשריין מקום באולם האירועים. ריטנהאוס מתמודד עם שיפוץ מודרני מדהים בשנת 2017, וכדי לעזור לכם למצוא אותו, ריכזנו עבורכם את רשימת אולמות האירועים הפופולאריים ביותר בפילדלפיה והשיפוצים שלהם.

הרצפה המקורית

שנשמרה מאז שיפוץ בשנת 2002, צבועה בדוגמת צ'ק והפטינה השחוקה שלה מזכירה את החדרים בהם נערכו ריקודים בסוף המאה ה -19. ההערכה היא כי חלל הפנים המקורי זהה לזה של פתיחת הסאבוי בשנת 1926, אך הוא הופיע על קירותיו ורצפותיו של רבים מאולמות האירועים הפופולאריים ביותר בפילדלפיה לאורך השנים.

אולם האירועים ריג'נסי

הוא מקום מסורתי יותר עם קיבולת של 250 מושבים, ובאולמות האירועים המודרניים והמודרניים יש 400 מושבים ורחבת ריקודים. באולם הנשפים המפואר תקרות דרמטיות עם נברשות המתאימות לקבלות פנים מלכותיות. אולם האירועים סבוי ששופץ לאחרונה, בלב העיר, ממוקם בסמוך ללובי הראשי של המלון ויכול להכיל עד 1,000 אורחים לאירועים כמו חתונות, קבלות פנים ופגישות עסקיות. חדר אירועים קטן זמין גם כדי לענות על צרכי מרכז הכנסים והמלונות, כמו גם מסיבות פרטיות ואירועים פרטיים. בסוף השנה, אולם הנשפים החדש, המעוצב והמעוצב מחדש של סבוי פינת הרחובות הצפון-מזרחיים והדרום-מזרחיים ייפתח לציבור לראשונה.

כתיבת תגובה