שיפוץ אמבטיה

אני שונא לספר לכם את זה, אך על פי האיגוד הלאומי למתווכים (NAR), שיפוץ חדרי אמבטיה הוא פעילות הבנייה הפופולרית ביותר. בקנה מידה של אחד עד עשר, N ARR מצהיר כי שמחת השיפוצים בחדר האמבטיה היא 9.6 לבעלי בתים ששוכרים מומחה לשיפוץ ו- 7.5 למי שמבצע את הפרויקט לבדו. העלות הממוצעת של שיפוץ חדר אמבטיה היא 11,364 דולר, והטווח האמצעי מציע את התשואה הגבוהה ביותר בפרויקט שיפוץ אמבטיה. חדר אמבטיה לטווח בינוני זה הוא חדר אמבטיה בעיצוב אוניברסלי שנבדק בדו"ח, עם מחיר ממוצע של 1,737 דולר לבית עם חדר שינה אחד ושני חדרי אמבטיה.

עלות חדר אמבטיה יכולה להשתנות במידה ניכרת בהתאם לסוג העיצוב המחודש ואיכות המשטח

התשואה הממוצעת על המרות אמבטיה היא 65%, תלוי בגודל החדר ובחומרים. לרצפה בחדר האמבטיה יכולה להיות השפעה משמעותית גם על ערך הבית, כמו גם עלותו, תלוי היכן אתם גרים ובאיזו מידה מבצעים שיפוצים.

לדוגמא, ברוב המקרים, תיקון האמבטיות יכול להיעשות בפחות מכמה אלפי דולרים. מצאנו כי Ve אמבטיה בטווח האמצעי תהיה בין PS300 ל- PS500 ואמבטיה בטווח העליון שבין PS600 ל- PS800.

נתונים אלה יכולים לעזור לך לקבוע טוב יותר את ההחזר שתראה בחדר האמבטיה שלך על סמך סוג העיצוב מחדש

זה אומר לך כי שיפוץ אמבטיה מביא יותר מאשר רק את עלות השיפוץ עצמו. קח את רמת הביצוע, הגדל את ערך הבית שלך ומה שאתה אומר לעצמך זה שאתה מנצח. לדוגמה, אם אתה בהחלט צריך לשפץ את חדר האמבטיה של ביתך באזור דאלאס, חדר אמבטיה במחיר בינוני יניב תשואה של 72.7 אחוזים.

גלה מדוע Houzz הוא המקום הטוב ביותר לחלוק את החוויה שלך בשיפוץ ועיצוב הבית. אם פספסת אחת הכניסות החדשות שלנו, תוכל לצפות בה כאן, כאן וכאן למידע נוסף.

למידע נוסף על שיפוץ חדרי אמבטיה, בקר בסדרת שיפוצים בחדר הרחצה שלנו כאן וכאן, כמו גם בכמה מהפוסטים הקודמים שלנו בנושא.

עקוב אחרינו בבלוג שלנו לקבלת רעיונות והשראות לשיפוץ, וכשסיימת בשיפוץ התחל את השיפוץ שלך עם Sweeteten. שלב אחר שלב, שיפוצים בחדר האמבטיה מפורקים על ידי שירותי השיפוץ החינמיים שלנו, שבעלי בתים מתאמים עם קבלנים כלליים מוסמכים.

אם אתם עדיין לא יודעים

עליכם לגלות כמה אתם רוצים להוציא על שיפוץ האמבטיה שלכם. לפני שאתה מרים את הפטיש או מרים טלפון להתקשר לאומן שלך, הנה מה שאתה צריך לדעת על שיפוצים בחדר האמבטיה, כמה הם אכן מוסיפים לערך הבית שלך וכיצד תוכל למקסם את הרווח משיפוצים באמבטיה. כעת, כשתדעו לתכנן ולתקצב שיפוצים בחדר האמבטיה, תקבלו הצעת מחיר חינם מכל חברת שיפוצים הקרובה אליכם.

העלות הממוצעת של חדר אמבטיה בגודל 5×7 היא כ -2,000 דולר, כולל ברזים, חומרים ועבודה מקצועית. הם בדרך כלל גובים בין $ 4,000 ל- $ 15,500 עבור התקנה מלאה של סוהר, תלוי בגודל.

העלות הממוצעת של שיפוץ שירותים לאורחים נעה בין $ 3,500 ל- $ 10,000 עבור שיפוץ מלא

החלפת האסלה, הכיור, כיור, האמבטיה והברזים יקרה מעט יותר, בדרך כלל עולה כ- 12,800 $ עד 15,300 $, והחלפת שירותים, כיורים, ציפויים וברזי אמבטיה עולה בדרך כלל כ -5,200 $. העלות הממוצעת של חדר אמבטיה בעיצוב DIY היא בין שיפוץ מלא, בין 1,700 דולר לכמחיר הממוצע של 2,600 דולר. עבור שיפוץ מלא, העלות הממוצעת של חדרי אמבטיה של ג'ק אנד ג'יל היא 7,000 דולר מעל 18,400 דולר, או 9,900 דולר מעל 20,00 דולר.

ייתכן שתצטרך להזמין מומחה לעבודות אינסטלציה מסובכות או עבודות חשמל, אך שיפוץ האמבטיה בדרך כלל חוסך לך כ- 50 דולר בעלויות עבודה.

כשמדובר בשיפוץ אמבטיה

כדאי להימנע משינויים מיותרים במערכת התברואה הקיימת שלך, מכיוון שככל שתבצע פחות שינויים, כך עלויות התברואה שלך יהיו נמוכות יותר. תלוי כמה דברים תשנה בחדר האמבטיה שלך, הקבלן שלך יצטרך לעבור את אותם השלבים כמו בחדר אמבטיה גדול יותר. חידוש חדר אמבטיה קטן יותר פירושו שתהיו יותר מפנקים וחסרי רחמים כאשר תחליטו מה להכניס לרשימת המשאלות שלכם.

אם יש לך ניסיון בעבודות רעפים, אינסטלציה וחשמל, תוכל לבנות מחדש את החלק העשוי של DIY בחדר האמבטיה שלך. כדי לחסוך בעלויות העבודה של הקבלן ובזמן הנדרש להתקנת כל הציוד הסניטרי, כדאי לשקול פרויקט DIY.

אם אתם מחפשים שינויים דרמטיים

אז שיפור רצפת חדר האמבטיה שלכם הוא הדרך הטובה ביותר. אם אינכם מחפשים שיפוץ מלא, תוכלו לקבל רעיונות קטנים לעיצוב חדרי אמבטיה על ידי פשוט החלפת אביזרים ישנים ושינוי ערכת הצבעים במצעים וצבעים חדשים. שיפוץ חדר האמבטיה הוא אסתטי בלבד ומעלה את ערך הבית שלכם. אז קבעו אם אתם מחפשים נוחות או פונקציונליות בעת שיפוץ האמבטיה.

כתיבת תגובה