שיפוץ בית פרטי

עבור בעלי בתים במרילנד וושינגטון, חלומות של שיפוצים ושיפוצים יוקרתיים התגשמו. ברוך הבא לבנות, שם נאפשר לך ליצור בית משלך, עם מטבח משלך, חדר אמבטיה פרטי ומקלחת פרטית. לאחר שתגדיר את חזונך לפרויקט השיפוץ שלך, אנו אוספים הערכות על עלות השיפוץ מקבלנים כלליים. כאשר אתה קונה נכס שברצונך לשפץ, האם היה לך אי פעם רעיון של עלויות שיפוץ? אם היתרונות אינם מצדיקים את העלויות, התמקדו בשיפוצים המניבים את התשואות הגבוהות ביותר. כדי לבדוק אם פרויקט השיפוץ שלכם שווה את זה, אנא קחו בחשבון את ערך הנכס שלכם, את איכות הבית ואת הזמן והכסף שעומד לרשותכם.

שכבת צבע חדשה היא חובה – בצעו שיפוצים, במיוחד אם תוסיפו או תיקנו קיר גבס, וזה תמיד משנה את עיצוב הפנים בצורה ניכרת. בין אם מדובר בבית מתחיל או בנכס להשקעה, חשוב לשמור על עיצוב ניטרלי ולהשתמש בעיצוב כדי להפוך כל חדר לייחודי.

שיפוץ קל במטבח יכול לכלול חיפוי רצפה חדש

התקנת אריח חדש, עדכון מכשירי חשמל וכמה שינויים קלים אחרים. מטבח שנבנה מחדש לחלוטין ייחשב לשיפוץ כבד למדי, לפיו הכיור והמתקנים הסניטריים יועברו לאי המרכזי החדש, כמו גם שיפוץ מלא של מכשירי המטבח.

להפיח חיים חדשים בבית ישן, להציל פנינה היסטורית מהריסה או פשוט לשפץ בית מוזנח בתקציב יכול להיות משתלם במיוחד. דוגמא תהיה בעל בית שמחליט לשפץ את המרתף, להרחיב מטבח גורמה חדש וליצור בו זמנית חדר רחצה ראשי מפואר.

אין שום ערובה להצלחה אם תחליטו לשפץ בית באזור המפרץ

אך מעט ידע ותכנון יעזרו לכם להפוך את התהליך לחלק ומועיל ככל האפשר. אם אתם מחפשים את ההלוואה הטובה ביותר למימון פרויקט השיפוץ שלכם, זה עוזר לקבל כמה שיותר מידע אודותיה. אם אתם שוקלים הלוואה לשיפוץ בית, עליכם לברר אם שיפוץ יעלה את ערך הבית שלכם.

כיצד עובדת הלוואת השיפוץ לבית תלויה בסוג המימון שתבחרו

הלוואה לשיפוץ בית מבוססת על האם שווי הבית עולה או יורד, תלוי באילו שיפוצים והלוואות אתם שוקלים. ערכי הבתים שלכם יעלו או ירדו במהלך השיפוץ וכמה הם עולים או יורדים תלוי בסוגים ובאפשרויות המימון העומדות לרשותכם.

הלוואות שיפוצים משתמשים בערכי שיפוץ משוערים

כדי לחשב כמה בעל בית יכול ללוות, מה שמגדיל את יכולת האשראי שלו פי עשרה בממוצע. הלוואות לשיפוץ מחשבות כמה בעלי בתים יכולים ללוות על פי ערך השיפוץ המשוער. הלוואות לשיפוץ משמשות הלוואות לשיפוץ כדי לחשב את סכום עלויות השיפוץ, ולא את מספר השיפוצים ואפילו לא את עלות השיפוץ הכוללת, אלא את אחוז השיפוצים שעל בעל הבית לקחת חשמל.

הלוואת השיפוץ אידיאלית לבעלי בתים שבדרך אחרת היו שוקלים הלוואת דירה או מימון מחדש במזומן

אשר ייהנו משמאות על בסיס שווי ביתם והלוואות שיפוץ אחרות הנחשבות על סמך השמאות. תגלה שהתקציב שלנו מאפשר שיפוצים של עד 2,000 $ בלבד ומימון מזומן מחדש של 1,500 $. אנו ממליצים ליצור קשר עם חברת השיפוצים שלך בכדי לקבל ייעוץ על סמך התקציב והצרכים הספציפיים שלך. אמנם הלוואה לשיפוץ בית טיפוסית מתאימה רק לפרויקטים גדולים של שיפוצים, אך ההלוואות של Reno Fi Home Home הן אידיאליות לשיפוצים קטנים כמו השלמת המרתף או הסבה למטבח קטן.

כדי לעזור לכם להבין בדיוק כיצד עובדת הלוואת שיפוץ, אנו משווים את הלוואת השיפוץ RenoFi לבין הלוואת דירה מסורתית, כאשר ערך השיפוץ אינו משמש כפי שהוא. חשוב לעבוד עם קבלן מנוסה ומורשה בפרויקט השיפוצים שלכם, מה שעלול לחסוך לכם זמן וכסף רב. אם אתה מוכן לבצע שיפוצים בביתך, עליך לשקול הלוואה לשיפוץ או גמילה כדי לגשת לכסף התורן.

הלוואה לשיפוץ בית זמינה לבית בן שנה לפחות, ופרויקט השיפוץ יכול לעלות לכם לפחות 5,000 דולר. הלוואה לשיפוץ בית יכולה להיות עד 1,500 דולר למטר מרובע, או 2,200 דולר לחודש אם הבית בן יותר משנה.

עבור קונים ראשונים

הלוואת שיפוץ אמיתית היא כנראה הדרך ללכת, אבל אם אתה רוצה לתקן את הבית החדש שלך מייד, זה הגיוני ביותר. מרבית הלוואות לשיפוץ הבית מחייבות מימון מחדש של המשכנתא הראשונה שלכם, אשר משולבת לאחר מכן עם הלוואת השיפוץ והופכת למשכנתא קבועה במהלך הבנייה. אם אתה בעל בית שמתגורר בביתך 10 שנים, פחות סביר שזו תהיה בעיה. אתה יכול לקבל הלוואה לתיקון בית עד 1,500 דולר למ"ר או 2,200 דולר לחודש, כך שתוכל להשתמש בה לשיפוץ שלך.

כתיבת תגובה