שיפוץ דירה

מטרת מאמר זה היא לקרב אותך לכמה מהדברים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון בעת תכנון שיפוץ דירתך. תרומה זו תתמקד בהיבטים העיקריים של שיפוץ שיהיה במוקד לאחר סיום השיפוץ. מטרת המאמר היא להתמקד בעלות שיפוץ הבית, כמה תוציאו על כל נכס ובאיזה תשואה תקבלו לאחר השלמת השיפוץ, אם בכלל.

אם אתם מחפשים תקציב משופץ, התחשבו במכשירי חשמל, ארונות, רצפות ושיש כמוצרי הכרטיס הגדולים. פרויקטים של שיפוץ אמבטיה מגיעים במחיר שתלוי בכמות הארונות, השיש והאבזור שתבחרו.

בדרך כלל

שיפוץ דירה בשירות מלא עולה כ- 200 עד 250 דולר למטר רבוע. חשבו מה תוכלו לשפר בביתכם ואז השקיעו את זמנכם וכספיכם בפרויקטים של שיפוצים שיגדילו את האושר והערך שלכם לבית. אמנם אתה עשוי לקבל 80 $ בחזרה מפרויקט שיפוצים, אך עדיף להשקיע מספיק בכדי לעמוד באורח החיים שלך תוך שמירה על ערך הבתים שלך בסמוך לערך הבתים שמסביב.

אם אין לך מספיק כסף

כדי לבצע עיצוב מלא מחדש של המטבח, תוכל לשקול להחליף או להחליף ארונות מטבח מסוימים. תלוי איך ניתן לעצב את תקציב העבודה שלך בצורה גמישה, ניתן להרחיב את המטבח שלך כדי להחליף את הרצפה בסלון שלך או להוסיף כמה מדפים נוספים.

יתכן שתוכל להחליף בונה

ברז מטבח איכותי – במשהו אלגנטי ופונקציונלי יותר, אך תחילה שאל את בעל הבית שלך. בעת שיפוץ הבית שלך, אינך צריך עוד להחליף כל הזמן את אבזור ראש המקלחת המקורי לאחר המעבר, אך ייתכן שיהיה עליך להוסיף מגש – וקיר אחורי מרוצף. אם אתה מוכן לשים מרחק קטן ביניכם, אז המראה של עמוד השדרה של האריח יכול להיות כדאי. פשוט קרא את האריחים השונים כדי לראות עד כמה הם עובדים עבור דיירים אחרים. אנו מקווים שמצאת מידע זה מעורר השראה ומניע לשיפוץ המטבח או חדר האמבטיה שלך. אם אתם מחפשים את חברת העיצוב והבנייה המתאימה להשלמת שיפוץ מלא בדירתכם בניו יורק, המומחיות שלנו היא בשבילכם. צרו איתנו קשר עוד היום לקבלת ייעוץ חינם להתחלת השיפוץ המלא של דירתכם. ואם ברצונך לדון בהיבטים אחרים של השיפוץ, כגון עלות חומרים, תכנון, התקנה או פרטים אחרים, אנא השתמש בטופס הבקשה בדף זה כדי לספק את פרטי ההתקשרות שלך.

מטבח אלגנטי ומודרני יכול להגדיל מאוד את ערך הבית שלכם

שלא לדבר על איכות חייו. תוכלו למקסם את פרויקט שיפוץ המטבחים שלכם על ידי הוספת מכשירי חשמל איכותיים וארונות בהתאמה אישית, מה שיגדיל מאוד את התקציב שלכם. אנו יכולים למצוא חומרים מכל מקום שהם מתאימים ביותר לפרויקט שלך, כולל יצירות שהוזמנו על ידי אומנים מקומיים, כגון משטח השיש המיועד לשיפוץ חדר האמבטיה שלנו באיסט וילג '.

אם אתה שוקל להמיר את הדירה שלך, אתה רוצה לוודא שאתה מעודכן בכל הכללים והתקנות לפני שתמשיך הלאה עם תוכנית ההמרה הבאה שלך. ככל שכללים חלים על שיפוץ הדירות שלך, כך אתה מרגיש בטוח שאתה יכול להמשיך את הפרויקט.

תלוי בגודל הדירה שלך

זה לא צריך לקחת יותר מיומיים עד חמישה עדכונים לכל היבט בחדר. בממוצע, אתה צריך לתכנן כחודשיים עד ארבעה חודשים, אך מכיוון שתמיד יש רוחב פס המבוסס על העבודה הספציפית, זה יכול לקחת כארבעה עד שישה חודשים לעדכן את כל ההיבטים במרחב שלך, ולכן שלב התכנון חשוב במיוחד בשל לחלקים הנעים הרבים ולזמן שיש לך.

מסגרת הזמן לשיפוץ דירת חדר שינה יכולה להיות ארוכה בהרבה

מכיוון שבדרך כלל השירותים והמטבח תופסים את רוב הזמן – חללים אינטנסיביים לשיפוץ, אך שיפוצים בדירה מלאה לוקחים בחשבון עוד יותר . אם אינך מזיז קירות או מחליף מתקנים חשמליים או סניטריים, שיפוץ הבית שלך צריך להיות בצד הקצר. הקלטנו את מסגרת הזמן הצפויה ותוכלו ללמוד עוד על משך זמן שיפוץ מלא של דירה.

כשאתה שוקל גיור בניו יורק

השאלה הראשונה שאתה שואל היא כמה זמן לוקח לשפץ דירה לחלוטין. עכשיו שאתה יודע למה לצפות, הנה 3 טיפים מהירים שיש לקחת בחשבון בעת העסקת קבלן. שיפוצים בדירות בניו יורק משולמים בדרך כלל באמצעות שילוב של שכר דירה, ארנונה ועמלות אחרות, כמו גם הוצאות אחרות. הנה כמה מהפרויקטים שבעלי בתים כאן בעיר ניו יורק יכולים לקחת על עצמם, בהתאם לתקציבם ולאורח חייהם. במקומו יוקמו 128 בתים במחירים סבירים חדשים, בעוד 37 דירות עיר קיימות ייהרסו עבור פרויקט Light Tree 3, אשר ישפץ באופן יסודי 57 בתים קיימים.

כתיבת תגובה