שיפוץ חזית הבית

אם אתה יכול להרשות לעצמך רק כמה פחיות צבע ומוכן לשפץ לחלוטין, זה בוודאי יעניק לך השראה. היום אנו חולקים חצר קדמית ובית חזית שייחשפו לפני העיצוב המחודש ולאחריו, ומדברים כיצד לעדכן אותו. למידע נוסף על שיפוץ בתים, ניתן לקרוא את המדריך האולטימטיבי שלך, וגלול מטה לקבלת ייעוץ בעיצוב מתקני חוץ. כדי לעזור לכם להפיק את המרב מהעיצוב החיצוני של הבית שלכם וכדי לקבל טיפים וטריקים נוספים בנושא שיפוץ הבית, גללו מטה לעצות העיצוב החיצוני שלנו!

אתה יכול לצפות לבזבז את רוב ההוצאות שלך על צביעת חזית חיצונית ושיפוץ חיבור הבית

אך לאחר סיום הבנייה, תוכל להפנות את תשומת ליבך לעדכון האזורים החיצוניים שניתן לראות מקדימה הבתים, כגון הגינון. פרטים על שיפוץ חזיתות על פי EnEV ניתן למצוא כאן וכאן למידע נוסף על ייעוץ עיצוב חיצוני.

אם יש לך זמן ותקציב

תוכל להגדיל את משיכת השפה של החזית השטוחה של ביתך במידה ניכרת. הרחבות קדמיות הן דרך נהדרת להגדיל את השטח השימושי של הבית תוך שיפור המראה והחזית הכללית. הוספת מרפסת לחזיתות הבתים מוסיפה אופי לחזית חסרת תכונות ומספקת שטח אחסון פרקטי נוסף בפנים.

אם תרצו להעניק לביתכם מראה חדש ועכשווי חדש

החיפוי על חזיתו החיצונית יכול לחולל שינוי דרמטי. בין אם אתם מתכננים לנקות ולצבוע מחדש את חזית הלבנים יחד, מגמה זו יכולה לשנות את המראה הכללי של הנכס שלכם. ישנן דרכים רבות להגדיר מחדש את המראה החיצוני בעזרת חומרים מעודכנים כמו מרפסת מקורה או גג חדש. אם לא, הרחבה קדמית יכולה לשנות בקלות את מראה הבית על ידי הוספת חלונות ומהדקים מעודכנים, או אפילו שינוי דרסטי של העיצוב המקורי של הבית.

שיפוץ חזיתות לא רק משפר את האסתטיקה

אלא גם יכול להוביל לבניין חסכוני יותר באם פונים אליהם אסטרטגית. בין אם אתם רוצים למודר את החיפוי החיצוני של בניין מסחרי, להחליף דלתות וחלונות או לשפץ מרפסות וחדרי מדרגות, צוות מוסמך יענה על הצרכים והתקציב שלכם. אם אתם שוכרים מישהו שיספוג אתכם בשיפוץ או מודרניזציה של חזיתות ביתכם, וודאו שהוא משתמש במוצרים שלנו. בתור לבנאי, אתה יכול להתקשר אלינו ואנחנו יכולים לצבוע עבורך את הלבנים בעלות של כמה מאות דולרים למטר מרובע בלבד. ניתן לבצע טיוחי חזיתות בעזרת העיבודים שלנו, מה שחוסך לכם עלויות עבודה יקרות.

חשוב לציין כי מהנדסי החזיתות שלנו לא עוסקים בהסרת קירות מביתכם

אלא שהמומחיות שלהם היא הבניין שלכם, כדי להבטיח שהחזית תהיה עמידה ובטוחה, ידידותית לסביבה ויעילה. אל תחכו עד שנתקן או נחליף את חיפוי הקירות החיצוניים, אנו נעשה זאת בעצמנו.

צבע דלת הכניסה מעניק לחזית מראה מעודכן ושם דגש על חזית הבית החיצונית

אם אתה מחושב היטב, לכל פרט יש השפעה מצטברת שיכולה לשפר משמעותית את הדימוי הכללי של הבית שלך ואת המראה הכללי שלו. כשאתה מפתח תוכנית, אנו יכולים לעזור לך להבטיח שכל ההיבטים של בית חיצוני יעבדו בצורה חלקה. החזית היא החלק החשוב ביותר בכל בית, לא רק עבור הפנים, אלא גם עבור החלק החיצוני שלו.

חזית הבית

היא הרבה יותר מסתם מעקות הלבנים, החלונות והדלתות המרכיבים את החלק החיצוני של הבית. אם אתה מקווה לשפר את המראה הכללי של הבית שלך ולהעניק לנכס שלך תחושה אסתטית, שיפוץ החיצוני יכול להיות אסטרטגיה נהדרת. עבור מי שמשפץ חזית ישנה, בחירת החומרים לשימוש היא מכריעה מכיוון שזהו החלק החיצוני של הבית והטרסה או הגן.

החלף תאורה חיצונית ישנה עם גופי תאורה חדשים או משודרגים

כדי להאיר את החזית באופן פונקציונלי ולהגדיל את האטרקטיביות. ניתן לבצע שיפוץ חזית פשוט ואתם מביאים ברק חדש לחזית החיצונית של ביתכם. אחת הדרכים הקלות ביותר לשפר את חזית ביתך היא לבחור דלתות כניסה חדשות, לשפץ אותן או לצבוע אותן.

אתה רוצה לדבר עם מהנדס חזית

כדי להשיג את הגימור הטוב ביותר האפשרי לעיצוב מחדש של הבית שלך. הם מייעצים לך כיצד לכסות את ביתך בווילונות וקירות העשויים כמעט מכל חומר שתעלה על דעתך. לאחר שהתחלתם לשפץ את פנים הפנים, עליכם להתחיל בחזית החיצונית של ביתכם.

בנוסף לחלונות, החזית משופרת מעט עם לוחות וחלונות בנויים היטב. המרפסת מופיעה לרוב כתוספת שרוב האנשים היו רוצים לראות בבית, מכיוון שהיא מציעה נופים נהדרים של החלק החיצוני של הבית ונופים טובים של הרחוב והשמיים.