שיפוץ מטבח

לקח לי קצת זמן להרכיב את הפוסט הזה בגלל האלמנטים הרבים המעורבים, אבל אני נרגש סוף סוף לתת לך רשימה מלאה של כל הרעיונות המובילים למטבח שהרכבתי במדריך האולטימטיבי שיעזור לך ליצור המטבח הטוב ביותר אי פעם. פירקתי את כל מרכיבי השיפוץ ועשיתי הכל מהמקור כדי שלא תצטרכו לעשות זאת בעצמכם.

העלויות להמרת המטבח תלויות בגודל המטבח הקיים שלכם ובמה שאתם רוצים להשיג איתו. עלות המטבח תלויה במידת שיפוץ המטבח, אך עלות המטבח אופיינית.

כאשר אתם מתכננים לשפץ את המטבח, עליכם לקבוע את המצב, התועלת והאופי של מה שאתם רוצים. תלוי בסיבת המטבח שלכם, בין אם זה פונקציה, סגנון או שיפור ערך, עליכם לבחור בהיבטים החשובים ביותר לשיפור.

העסקת חברת שיפוץ מטבחים

היא הדרך הטובה ביותר להפיק את המרב מתקציב הפרויקט שלך, ובהתאם לתכונות הרצויות לך, זה יכול לעזור לך להפיק את המרב מהתקציב שלך. רצוי לחלוק את תקציב המטבח עם הקבלן כדי שהוא יוכל לשאול אותך אם אתה זקוק לו. בעת שיפוץ מטבחים במנהטן, ההסתמכות על MyHome היא לא רק לקחת ביטוח לפרויקט שלך, כי אתה יכול להמשיך לעבוד עד שהמטבח יהיה כמו שאתה רוצה שיהיה. שכירת בונה שיעשה שיפוץ במטבחים שלכם ותעסיק אותו או זו היא דרך נהדרת להפיק את המרב מהתקציב שלך!

תן לגלגלים להתגלגל על ידי התבוננות במגמות המטבח המובילות של 2015

עיון בעיצובי מטבחים מודרניים ונפה על ידי רעיונות וטיפים כיצד לשפץ את המטבח ולבחור את מנדף המושלם. אנו יכולים לספק לך תכניות מטבח פונקציונליות מדל מאר ולהציע כמה מהאפשרויות הטובות ביותר לשיפוץ המטבח שלך במנהטן, ניו יורק. חשוב לדעת אילו אפשרויות קיימות, אך זכרו כי בחירת ארונות מטבח היא חלק לא פחות מהשיפוץ שלכם כמו המטבח עצמו. העלות הברורה ביותר היא העלות של כל המכשירים החדשים, כמו מכשירי חשמל עם ידיות נשלפות, משטחים וארונות שהם הפנים של מטבח חדש.

דמי עיצוב מהווים כ -4% מסך התקציב שלך

אך עם מהפך של איש מקצוע מוסמך, אחוז זה יעלה ל -10%. אם ברצונך להחליף דלתות וחלונות, עדכון מטבח עולה כ -1,000 עד 2,500 דולר לדלת, חלון ודלת. בהתאם למידת שיפוץ המטבח, ניתן להחזיר עד מחצית מעלות זו בדמי עיצוב. עם זאת, אם יש לכם זמן, כלים וידע – כיצד – עבודה בחלק זה של המטבח יכולה להוזיל משמעותית את העלויות. בין אם אתם רוצים לשפץ את המטבח שלכם לחלוטין או סתם להוסיף טיפה של חידוד, RL Remodeling, Inc. יכולה לעזור לכם. למומחים שלנו לשיפוץ מטבחים יש את היכולת להפוך את כל מה שנתקלתם בו במגזינים, באולמות תצוגה ובאתרים, והם יכולים ליצור את חלל המטבח שאתם מדמיינים.

כקבלן עליון, אנו מציעים פרויקטים החל ממתיחות פנים קטנות ועד שיפוצים מלאים. בנוסף, הצוות שלנו מורכב ממומחים איכותיים לשיפוץ מטבחים מכל רחבי הארץ.

שיפוצים במטבח

במיוחד בעומק, דורשים עבודה רבה שאולי לא תרצו לעשות בעצמכם, כמו התקנת חשמל, תברואה וארונות, פינוי ארונות שוטפים וקריעת קירות. פרויקט שיפוץ גדול של המטבח מכסה בדרך כלל את כל העבודות הנדרשות להחלפת ציוד המטבח המקורי, מכשירי החשמל, הרצפות, השיש, הארונות והמכשירים. לא משנה כמה מתקני התברואה יהיו מורכבים, המודרניזציה של מערכת החשמל שלכם במהלך שיפוץ מטבח גדול יכולה להיות מרחיקת לכת עוד יותר. כל מטבח צריך להניח רצפות חדשות, להתקין מכשירי חשמל חדשים ולהתקין ארונות חדשים.

המשמעות

היא שבפרויקטים רבים של שיפוצים במטבח, על חשמלאי לעדכן את כל ביצועי החשמל בבית וכן את התקנת מכשירים חדשים וקווי חשמל חדשים. בין אם המטבח נבנה מאפס, נהרס, נבנה מחדש או שניתן לו מתיחת פנים בסוף השבוע: שיפוץ המטבח הוא מחויבות גדולה בכל המישורים. זה לא דבר של מה בכך, ולכן חשוב לעבוד עם מומחה אמין ומוכשר להסבת דירות לכל סוג של מטבח בדאלאס.

שלושה גורמים ממלאים תפקיד כשמדובר כמה אתה צריך להוציא על שיפוץ מטבח

האם אתה יכול להרשות לעצמך את המטבח שאתה רוצה וכמה אתה צריך להוציא? השתמש באומדן עלויות המטבח שלנו כדי לקבוע את הסכום הנכון עבור פרויקט השיפוץ שלך ואת עלות השיפוץ בעצמך.

כתיבת תגובה