שיפוץ משרדים

שיפוץ משרד קטן יכול להיות אתגר ולכן אנו נותנים לכם 10 טיפים מועילים לשיפוץ משרדים. ריכזנו 10 טיפים שיעזרו להקל על הנטל האימתני שרוב החברות מדמיינות כאשר הן יוצאות לפרויקט גדול כמו שיפוץ שטחי משרדים. לאלו מכם שאינם יכולים לשפץ את שטח המשרד שלכם, אנו נותנים לכם את התובנות הדרושות בכדי להבטיח כי אתם זקוקים למשרד בכלל – שיפוץ תחילה של שטח המשרד שלכם, שבתורו מסייע לכם להתכונן לשיפוץ משרדי מוצלח. אני מקווה שרעיונות אלה לשיפוץ משרדים יעזרו לך להפוך את המשרד שלך לחלל העבודה היפה והמעורר השראה. אם תרצו להפוך את פרויקט מקום העבודה שלכם לתדמית מושלמת, תוכלו להעניק לו מראה חדש לחלוטין. שיפוץ משרד דורש תערובת של מקצועיות וחדשנות בכדי להעניק למקום העבודה שלכם מראה מעודן. למידע נוסף על האופן שבו IIS Space יכול לסייע בהפיכת שיפוצים במשרד לפרויקט ללא כאבים ומוצלח, פנה אלינו עוד היום למידע נוסף.

בעת תכנון שיפוצים במשרד, שקול כיצד העובדים שלך אוהבים לעבוד ואיך הם אוהבים את סביבת העבודה שלהם.

אם אתה מוכן לשיפוץ משרדים ניתן לקבוע רק על ידי התחשבות בשאלות מסוג זה

כאשר אתה מבצע פרויקט שיפוצים, שקול סיכום זה כסיכום של מה הפרויקט באמת זקוק והאם מעבר למשרד חדש או שדרוג המשרד הקיים שלך הוא ההחלטה הטובה יותר. השתמש ברשימה זו לצורך שיפוץ משרדים כדי להבטיח שאתה לא רק משופץ לחלוטין, אלא גם בעל חווית שיפוץ פשוטה ומוצלחת. כעת, לאחר שאתם מכירים את כל שלבי תהליך השיפוץ, תוכלו לצאת למסע המרגש למשרד החדש והטוב יותר שלכם.

תוכנית בריאות ובטיחות טובה מכסה את כל ההיבטים של שיפוץ המשרד שלך, החל מבניית מבנים וכלה בהתקנה ותחזוקה של מכשירים ומכשירים חשמליים, לניקוי וניקוי רהיטים ומכשירים אחרים.

עיצוב משרדים פתוח לא יכול רק לשפר את שיתוף הפעולה של העובדים

אלא גם לגרום למשרד קטן להראות גדול ממה שהוא באמת, וזאת אחת הדרכים למקסם את שטח המשרד. עובדים עשויים אפילו לרצות לעזור, כך שאינטראקציה עם העובדים שלך תעניק להם תחושה חיובית לגבי שיפוץ המשרד שלך. על ידי הגדלת קצב האוורור במקום העבודה, תוכלו לבצע גם חלק מההמרות המשרדיות ב- COVID-19, מה שמקל על העלאת קצב האוורור במקום העבודה.

תלוי בסוג השיפוץ

אתה יכול לשלם בין 50 $ ל 200 $ למטר מרובע עבור שיפוץ במשרד ביתי. תוכניות הקומה הפתוחה מבוססות על פריסה, כך שאתה זקוק למעצב מקצועי שיעצב מחדש את פריסת המשרד ויקרע כמה קירות כדי לפנות מקום לפחות או יותר שולחנות. אם נדרש אדריכל, מעצב פנים או מהנדס מבנים, למומחים אלה יש תשלומים לפי שעה שיש להוסיף לעלות הכוללת של המרת המשרד שלך.

אם תשפץ בבניין ישן יותר, שעליו לקחת בחשבון גורמים מבניים כגון רצפות משופעות, תקרות גבוהות ובעיות מבניות אחרות, עלות שיפוץ משרדך תעלה.

תלוי איזה חלק במשרד משופץ

ניתן להעביר או להעביר מקומות עבודה. העבודה על פרויקט השיפוץ הבא עלולה להפריע, אז עשו זאת בשעות הנוחות ביותר ואף אחד לא נמצא במשרד שלכם. אם אתם עובדים עם חברת שיפוצים משרדית מקצועית, תוכלו לבצע את עבודתכם בשעה בה אתם ואף אחד אחר לא נמצאים במשרדים. פרויקטים של שיפוץ משרדים הם קשים ביותר מכיוון שעליכם לספק שירות באיכות גבוהה בתוך פרק הזמן שקבע הלקוח, שכן כל דקה שתבזבזו בכך עולה כסף עבור עצמכם. תכנון נבון מעט יכול להגדיל את הסיכויים שלך להשלים בהצלחה פרויקט הסבה למשרד במסגרת זמן מוגדרת.

כאמור לעיל

היעדים שהוגדרו אמורים לעזור לך לערוך רשימה של צרכים ומשאלות להיקף עבודות שיפוץ המשרד. אם יש לכם תקציב של 100 אלף דולר לשיפוץ משרדים, הקדישו לפחות 25,000 דולר לאדריכל ולקבלן. ההגדרה הברורה של יעדי השיפוץ של משרדיך מסייעת לך ליצור את התוכנית הטובה ביותר האפשרית כדי להפוך את השיפוץ לחסכוני ויעיל ככל האפשר.

כאמור לעיל

העלות הכוללת של שיפוץ משרדים תסתכם בפרטים של מה שאתה רוצה לעשות. כדי להפיק את המרב מהשיפוץ שלך, עליך להיות פתוח לכל ההיבטים, אך עליך להוסיף דברים כמו תאורה חדשה, מדפי ספרים מובנים ושיפורים אחרים בתקציב שלך. המשרד שלך יכול בסופו של דבר להיות נכס יקר עבורך ועבור משפחתך, כמו גם עבור הנכס עצמו. יש אינטרס רב בהעלאת ערך הנכס, לא רק מבחינת מספר האנשים במשרדך, אלא גם מבחינת איכות החיים.

כתיבת תגובה