תוספות בניה

אם אתה מוכן להתחיל את פרויקט שיפוץ הבית שלך, אנו שמחים להציע לך את התוכניות הפופולריות ביותר לשיפור הבית לפרויקט בניית הבית הבא שלך. יש לנו גם בתים שנבנו בקומה, תכניות שיפוצים ומגוון רחב של תוכניות אחרות לבניית בתים. ישנם סוגים רבים ושונים של תכניות פריסת חדרים בשוק ויש מגוון סגנונות וגדלים שונים של חדרים לפרויקטים נוספים. חלק מתוכניות הרחבת החדרים הפופולריות ביותר שלנו הן עבור המטבח, חדר הרחצה, הסלון, חדר האוכל ואפילו חדר השינה.

תוספות מודולריות הן חללים טרומיים שניתן לחבר את החלק החיצוני של הבית שלך כדי ליצור קומה שנייה. זהו פשוט שטח שנבנה במפעל – סביבה מבוקרת המועברת לביתכם ומשולבת בבית עם הפרעה מינימלית.

תוכלו לחסוך כסף בבניית שלוחה חדשה לפני שהעבודה מתחילה בפועל על ידי רכישת תכניות בנייה ועיבודים אדריכליים. כך תוכלו לטפח את עצמכם ולהימנע מהלחץ שבחיים באזור בנייה קבוע.

Simply Additions.com הוקמה על ידי יזם מוכר ועטור פרסים

כדי לעזור לבעלי בתים לנווט בפרויקטים שלהם (חשוב על זה כעל אתר בנייה – אתה יכול להגיע לכל מקום כשמדובר בפרויקטים של בנייה מכל סוג שהוא) . אנו מציעים שירותי תכנון ובנייה מלאים המסייעים לך להבין במה כרוך השיפוץ שלך, כמה זמן ייקח ולמה אתה יכול לצפות לתוספת שלך. קבל מדריך לתוספת בית עם הערכות חסינות כדורים וודא שהקבלן שלך חושב שיש לך ניסיון אישי כקבלן כללי.

אם אתם בשוק אחר בית חדש

תוכלו להציג את 18 תוכניות הדירות המודולריות שלנו, כולל עלות הבנייה המשוערת אם ברצונכם לבנות הרחבה לבית החדש שלכם. מדריך שיפוצים של פשוט תוספות שיספק לכם את המידע העדכני ביותר על פרויקטים של דיור ושיפוצים. אם אתם מחפשים מידע נוסף אודות בניית מבנים או מבנים חדשים, בררו אודות שירותי השיפוץ והבנייה הטובים ביותר באזורכם.

אם אתה מוכן לשמור את הנכסים שלך באמצעות תכניות הוספה לבית

תחילה תצטרך לדעת כמה זה יעלה ובאיזה פריטים אחרים תשתמש בפרויקט שלך. זכרו כי אתם אחראים לתכנון, הקמה ותחזוקה של ביתכם החדש ובניית הבניין עצמו. לפני שתחליט אם ברצונך לשכור קבלן לטיפול בפרויקט או שיש לך את מה שנדרש כדי לפקח על העבודה בעצמך. אם אתה מנהל פרויקט בעצמך או מעביר את העבודה לקבלן כללי, אתה זקוק גם לתוכנית כדי להבין כיצד לבנות את ביתך בזול. לאחר שהבנת כיצד לבנות אותו כדי שלא תבזבז יותר מדי על חומרי בניין, קיבלנו מדריך מצוין עבורך כיצד לבנות בצורה הטובה ביותר את ביתך בקרבתך.

כשאתם מזמינים אחד מספקי הבית שלנו, המומחים שלנו יכולים לתכנן את התוספות והשיפורים שלכם במסגרת תקציב היעד שלכם. הזמן שאתה מקדיש לתוכניות אלה מצמצם את שעות התכנון המחויבות עבור הלקוח והאדריכל שלך.

אם ברצונך לבנות שלוחה חדשה כעת

עליך למצוא דרך לשלם עבור העבודה תוך שמירת בית השלוחה שלך. אם אתה מגלה שאתה מתרכז בסוג של הרחבת בתים, הדפס את התוכניות ולקח אותן לרשות הבנייה המקומית שלך. לדוגמא, אם אתם מתכננים קומה שנייה וקומה שלישית, תוכלו לברר אם הפרויקט אפשרי לפני שאתם מתחייבים אליו.

הכוונה במכתב שימור זה

היא לספק לבעלים, אדריכלים ומפתחים הדרכה כיצד לתכנן תוספות חדשות תואמות, כולל הרחבות גגות לבניינים היסטוריים. אם הרחבה חיצונית חדשה לבניין היסטורי עלולה לפגוע או להרוס חומרים חיוניים או לשנות את אופי הבניין, יש לבחון את ההרחבה לפני שתקבע אם השימוש החדש עומד בדרישות חוק המורשת לשינוי אופיו ההיסטורי. יש להפריד את הנספח מהבניין ההיסטורי כך שהוא תואם אותו ולא ישפיע עליו ולא יבלבל אותו עם ההיסטורי.

אנו עובדים עם בונים ואדריכלים על מנת להבטיח כי מבנה הבית וביסוסו הם במשקל העודף

אנו מבטיחים כי הרחבה בקומה השנייה תהיה יציבה ומשולבת יפה בעיצוב הבית שלכם. בנוסף לכוח העבודה המיומן שלנו, אנו יודעים להבטיח כי בניית המגורים שלך ביוסטון תהיה חלקה ויעילה ככל האפשר. כאשר אתה עובד עם Linden Builders על הרחבות הבית שלך ביוסטון, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שאתה עובד עם בונה בית מהימן באזור יוסטון. בין אם אתם זקוקים למעט יותר מקום או להרחבה גדולה יותר, כתר בניה יכול ליצור מרחב מחיה נוסף אותו תעריכו ותיהנו. גלה כמה קל וחסכוני זה יכול ליצור חופשה משפחתית. אנו עובדים עם מספר חברות בנייה באזור יוסטון, כולל בוני לינדן וכתר בנייה.

כתיבת תגובה